Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Nové Město Vyberte

Pronájem bytu Praha 1 – Nové Město

Sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 1 – Novém Městě, kde se kříží všechny linky metra a hustá síť MHD Vám umožní dostat se včas kamkoliv, kde zrovna potřebujete. Zůstat je možné pár týdnů nebo i celý rok.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Nové Město: byty k pronájmu

Rádi hned na první pohled víte, kde se bydlení nachází a za jakou cenu bude? Naše mapka Vám pomůže najít ideální pronájem bytu v Praze 1 – Novém Městě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Nové Město

Máte v oblibě novinky a jejich zkoušení Vás těší? Buďte mezi prvními, kdo na vlastní kůži ověří kvalitu nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 1 – Novém Městě, které najdete na Flatio. Omrkněte nabídky na webu a vyberte si v ní své kompletně zařízené bydlení na pár týdnů nebo i měsíců.

od  68 875  / 30 dní
od  2 296  / den
Včetně všech služeb
117 000  / 30 dní
3 900  / den
Včetně všech služeb
100 000  / 30 dní
3 333  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praze 1 – Nové Město

Čeká Vás cesta do Prahy na měsíc nebo třeba i celý jeden rok a oceníte MHD hned za rohem, abyste měli všechny kouty srdce Evropy kousek? Sežeňte si snadno pronájem bytu v Praze 1 – Novém Městě bez realitky na Flatio a nevyhazujte peníze za vysoké provize pro makléře. Radši investujte ušetřené finance do poznávání krás hlavního města České republiky nebo na pozornosti pro své blízké.