Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 326
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 9 900 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Praha u Centra 129 000 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Praha u Centra 219 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 12 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 1 480

Hodnocení lokality Praha u Centra

Lokalita Praha u Centra byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 2 587 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Praha u Centra zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Praha u Centra a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 326 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Praha u Centra, konkrétně v lokalitě Praha u Centra, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Praha u Centra a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Praha u Centra lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

za 19 hodin
Sleva až 15 % od  45 125  / 30 dní
od  38 356  / 30 dní
od  1 279  / den
od  32 775  / 30 dní
od  1 093  / den

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Praha u Centra. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Praha u Centra, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

za 19 hodin
Sleva až 15 % od  45 125  / 30 dní
od  38 356  / 30 dní
od  1 279  / den
od  32 775  / 30 dní
od  1 093  / den

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Praha u Centra a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Praha u Centra právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Praha u Centra je dostupná již za 9 900 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

za 19 hodin
Sleva až 15 % od  45 125  / 30 dní
od  38 356  / 30 dní
od  1 279  / den
od  32 775  / 30 dní
od  1 093  / den


Bydlení ve městě Praha u Centra je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Praha u Centra připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Praha u Centra právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách