Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Josefov Vyberte

Pronájem bytu Praha 1 – Josefov

Toužíte mít po dobu svého pobytu v Praze výhled z oken na Vltavu a nábřeží pár metrů od domu? Vyberte si na Flatio ideální pronájem bytu v Praze 1 – Josefově na pár týdnů nebo třeba i měsíců.

Vyberte si z 415 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Josefov: byty k pronájmu

Máte v oblibě kouzelnou atmosféru měst s dlouhou historií? Zažijte ji i v hlavním městě ČR! Mrkněte do mapky a vyberte si pronájem bytu v Praze 1 – Josefově.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Josefov

Zažijte Prahu s celou její kouzelnou atmosférou plnou historie, která na Vás dýchá z každé strany ulice. Vyberte si na Flatio z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 1 – Josefově, odkud to máte kousek k Vltavě i za památkami. Zůstat zde můžete 4 týdny, měsíc nebo i celý jeden rok Vašeho pobytu v ČR.

od  69 000  / 30 dní
od  2 300  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praze 1 – Josefov

Už jste málem ztratili naději, že si zvládnete sehnat střednědobý pronájem bytu v Praze 1 – Josefově bez realitky a vysokých provizí? Žádné další zoufání, na Flatio to umíme. Mrkněte se k nám na web a vyberte si z nabídky bydlení ideální pronájem pro Vaše potřeby na měsíc nebo třeba i celý rok ve zvolené lokalitě. Po předání klíčů pak můžete začít okamžitě bydlet, protože všechny byty jsou plně zařízené.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách