Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Hradčany Vyberte

Pronájem bytu Praha 1 – Hradčany

Pražský hrad se řadí k největším hradním komplexům na celém světě. Chcete bydlet v jeho blízkosti? Vyberte si střednědobý pronájem bytu v Praze 1 – Hradčanech na Flatio a mějte kus historie pár kroků od domu.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Hradčany: byty k pronájmu

Mapka od Flatio Vám snadno pomůže vybrat ideální pronájem bytu v Praze 1 – Hradčanech. Všechny nabídky máte díky ní přehledně na jednom místě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Hradčany

Bydlete pár týdnů nebo i měsíců v pronájmu bytu v Praze 1 – Hradčanech a zažijte na vlastní kůži kouzelnou atmosféru samotného srdce Evropy. Rezervujte si vysněné bydlení včas na Flatio – mrkněte na přiložené virtuální prohlídky a pošlete online žádost. Do 24 hodin víte, zda vše klaplo!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praze 1 – Hradčany

Už jste málem přestali doufat, že zvládnete sehnat pronájem bytu v Praze 1 – Hradčanech bez realitky? Jsme rádi, že jste to nevzdali! Na Flatio si poradíte snadno i bez ní. Stačí si vybrat z nabídky střednědobých pronájmů ideální bydlení právě pro Vás na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců. A pak jen požádáte o rezervaci na zvolené období a max. do 24 máte potvrzení od pronajímatele.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách