Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Břevnov

Pronájem bytu Praha 6 – Břevnov

Kouzelné prostředí hlavního města České republiky láká mnohé cestovatele, ale také firmy nebo studenty. Jste jedním z nich a sháníte si bydlení na blížící se pobyt? Vyberte si pronájem bytu v Praze 6 – Břevnově.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Břevnov: byty k pronájmu

Přehledná mapka od Flatio Vám dá jasně na srozuměnou, které střednědobé pronájmy bytů v Praze 6 – Břevnově jsou aktuálně dostupné.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Břevnov

Na Flatio to pořád žije stejně jako v hlavním městě České republiky. Hledáte si v srdci Evropy na pár týdnů nebo i měsíců ubytování, které bude splňovat všechny Vaše požadavky? Mrkněte se na nabídku nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 6 – Břevnově a vyberte si bydlení podle svých představ.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a kauce v Praze 6 – Břevnově?

Žádná realitní kancelář, předražené hotely nebo rušné univerzitní koleje. Proč se spokojit s něčím, co nesplňuje Vaše požadavky na cenu nebo kvalitu? Mrkněte se radši na start-up Flatio a vyberte si z nabídky střednědobých pronájmů bytů v Praze 6 – Břevnově bez realitky a vysokých provizí. S námi to jde levně – platíte jen za rezervaci 500 Kč a pak pouze servisní poplatek podle délky pobytu.

Proč si pronájmout bydlení přes Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.
  4. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!