Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Liboc

Pronájem bytu Praha 6 – Liboc

Mějte to kousek na mezinárodní letiště a zároveň bydlete v krásném prostředí s atmosférou pravého venkova. Mrkněte na start-up Flatio a vyberte si střednědobý pronájem bytu v Praze 6 – Liboci.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Liboc: byty k pronájmu

S mapkou od Flatio budete už na první pohled vědět, kde přesně se nachází všechny dostupné střednědobé pronájmy v Praze 6 – Liboci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Liboc

Vybrat si bydlení v hlavním městě České republiky je s týmem Flatio hračka a zvládnete to odkudkoliv ze světa, kde se zrovna nacházíte a máte připojení k internetu. Stačí omrknout virtuální prohlídky nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 6 – Liboci, požádat o rezervaci a do 24 hodin máte jasno.

od  12 825  / 30 dní
od  428  / den
Včetně všech služeb
od  75 200  / 30 dní
od  2 507  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 6 – Liboc

Není důvod obracet se v hledání vhodného bydlení v hlavním městě České republiky na realitní kanceláře, které Vám dají k úhradě vysoké provize za zprostředkování. Obraťte se raději na start-up Flatio, kde si můžete odkudkoliv ze světa vybrat podle virtuálních prohlídek ideální pronájem bytu v Praze 6 – Liboci na 4 týdny nebo třeba i celých 12 měsíců. U nás zaplatíte jen za rezervaci a servisní poplatek podle délky pobytu.