Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Veleslavín Vyberte

Pronájem bytu Praha 6 – Veleslavín

Chcete mít bydlení na pár týdnů nebo i měsíců ve čtvrti, kde máte pár kroků od domu MHD a dostanete se tak během chvíle po celém hlavním městě? Vyberte si pronájem bytu v Praze 6 – Veleslavíně.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Veleslavín: byty k pronájmu

Mapka od Flatio Vám rychle prozradí, kde se nachází všechny aktuálně dostupné pronájmy bytů v Praze 6 – Veleslavíně. Výběr je už pak jen na Vás.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Veleslavín

Blíží se již brzy Vaše pracovní, studijní nebo třeba i výletní cesta do hlavního města České republiky? Mrkněte se na Flatio a prohlédněte si svým tempem virtuální prohlídky nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 6 – Veleslavíně. Rezervovat si bydlení můžete na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců.

od  31 500  / 30 dní
od  1 050  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 6 – Veleslavín

Díváte se nyní na možnosti ubytování v hlavním městě České republiky, protože Vás čeká do Prahy již brzy pracovní, studijní nebo výletní cesta? Směřujte svou volbu mimo předražené hotely, penziony a realitní kanceláře s vysokými provizemi. Radši mrkněte na start-up Flatio a prohlédněte si střednědobé pronájmy bytů v Praze 6 – Veleslavíně bez realitky. S námi ušetříte a vyberete parádní bydlení na celou dobu pobytu.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách