Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Hradčany Vyberte

Pronájem bytu Praha 6 – Hradčany

Ubytujte se blízko jednoho z největších a nejznámějších hradních komplexů celého světa s pomocí týmu Flatio. Vyberte si pronájem bytu v Praze 6 – Hradčanech a mějte Pražský hrad pár kroků od domu.

Vyberte si z 541 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Hradčany: byty k pronájmu

Chcete mít výhled na Pražský hrad, když se probudíte? Mrkněte na mapku a vyberte si ideální pronájem bytu v Praze 6 – Hradčanech, který splňuje Vaše požadavky.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Hradčany

Zabydlete se na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců v blízkosti Pražského hradu, jednoho z největších hradních komplexů na světě. S týmem Flatio to je jednoduché – stačí si vybrat na webu ideální pronájem bytu v Praze 6 – Hradčanech a požádat si online o rezervaci. A do 24 hodin víte, zda máte bydlení v kapse.

25 690  / 30 dní
856  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 6 – Hradčany

I v centru hlavní města České republiky se zvládnete ubytovat na pár týdnů nebo i měsíců bez nutnosti využít služby od realitních kanceláří. Obraťte se na start-up Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 6 – Hradčanech bez realitky, kterou představuje zájemcům s pomocí virtuálních prohlídek. Pak si jen požádáte o rezervaci vybraného bydlení a vyčkáte max. 24 hodin na potvrzení.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách