Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Dejvice Vyberte

Pronájem bytu Praha 6 – Dejvice

Dáváte v bydlení přednost pohodlnému luxusu? Na Flatio najdete příjemné pronájmy bytů v Praze 6 – Dejvicích na měsíc nebo třeba i celý rok. Mrkněte na přiložené virtuální prohlídky a zvolte si ideální bydlení.

Vyberte si z 414 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Pronájem bytu Praha 6 – Dejvice

Chcete si vybrat bydlení podle přesného umístění ve zvolené lokalitě? Mrkněte do naší přehledné mapky se všemi dostupnými pronájmy bytů v Praze 6 – Dejvicích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Dejvice

Novinkám, co se Vám přimíchají do cesty, se Vám těžko odolává? Na Flatio si vyberte pro svůj blížící se pobyt na měsíc nebo třeba i celý jeden rok z nejnovějších pronájmů bytů v Praze 6 – Dejvicích. Stačí mrknout na virtuální prohlídky, požádat si o rezervaci a nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda vše klaplo.

21 300  / 30 dní
710  / den
Včetně všech služeb
Byt k pronájmu - Praha 6 - Dejvice
Ověřeno společností Flatio · Ověřeno nájemníky
35 000  / 30 dní
1 167  / den
Včetně všech služeb
Byt k pronájmu - Praha 6 - Dejvice
Ověřeno společností Flatio · Ověřeno nájemníky ·
10 hodnocení
od  28 310  / 30 dní
od  944  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 6 – Dejvice

Chcete při svém blížícím se pobytu v hlavním městě České republiky pobývat v luxusní čtvrti pár týdnů nebo i celý rok? Mrkněte se na nabídky bytů k pronájmu v Praze 6 – Dejvicích bez realitky a neřešte žádné zbytečně vysoké provize pro realitní kanceláře. Na Flatio to zvládneme jen s dvěma poplatky – uhradíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle délky Vašeho plánovaného pobytu v samotném srdci Evropy.