Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 6 Střešovice

Pronájem bytu Praha 6 – Střešovice

Mějte včas zajištěné bydlení v historické čtvrti hlavního města České republiky a vyberte si na Flatio ideální pronájem bytu v Praze 6 – Střešovicích na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 6 – Střešovice: byty k pronájmu

Zajistěte si bydlení v historické lokalitě na Flatio. Mrkněte do přehledné mapky, omrkněte všechny nabídky pronájmů bytů v Praze 6 – Střešovicích a vyberte si.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 6 – Střešovice

Rádi odzkoušíte nové nabídky bydlení na vlastní kůži a dáte tak ostatním zájemcům vědět, zda vše sedí podle popisu? Na Flatio si vyberte z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 6 – Střešovicích a usnadněte tak ostatním jejich volbu bydlení na 4 týdny, půl roku nebo třeba i plných 12 měsíců v hlavním městě ČR.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 6 – Střešovice

Bydlení v luxusní čtvrti si můžete snadno zařídit na Flatio. Vše navíc bez potřeby využít služby realitní kanceláře, která si bere vysoké provize za zprostředkování. Jak správně na to? Mrkněte se na virtuální prohlídky pronájmů bytů v Praze 6 – Střešovicích, požádejte si rezervaci na zvolené období a pak už jen stačí vyčkat maximálně 24 hodin na potvrzení pronajímatelem. A máte bydlení na pár týdnů nebo i měsíců v kapse!