Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Troja

Pronájem bytu Praha 8 – Troja

Vydáváte se již brzy na cestu do hlavního města České republiky a toužíte mít o víkendu blízko do Botanické zahrady nebo třeba ZOO, kde se zrelaxujete? Vyberte si na Flatio pronájem bytu v Praze 8 – Troji.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Troja: byty k pronájmu

Toužíte mít z oken výhled na zámek nebo to mít co nejblíže třeba do ZOO? Na naší mapce si vyberte ideální pronájem bytu v Praze 8 – Troji.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Troja

S Flatio při výběru bydlení v hlavním městě České republiky ušetříte čas i peníze. Mrkněte se na web, projděte si virtuální prohlídky u nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 8 – Troji a požádejte si o rezervaci. Nejpozději do 1 dne víte, zda to máte v kapse a můžete začít balit na svůj měsíční nebo i celoroční pobyt.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 8 – Troja

Obáváte se, že sehnat pěkný pronájem bytu v Praze 8 – Troji bez realitky je nadlidský úkol? Na Flatio Vám tyto pochyby vyvrátíme, protože u nás zprostředkováváme střednědobé pronájmy na 4 týdny, půl roku nebo třeba i 12 měsíců. Vše navíc bez vysokých provizí – s námi platíte pouze 500 Kč za úspěšnou rezervaci a pak už jen servisní poplatek, který vypočítáme podle délky Vašeho plánovaného pobytu.