Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Čimice

Pronájem bytu Praha 8 – Čimice

Zajistěte si dopředu před svým příjezdem do hlavního města České republiky poklidné bydlení na jeho severním okraji. Na Flatio si vyberte mezi nabídkou pronájmů bytů v Praze 8 – Čimicích na měsíc nebo i celý rok.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Čimice: byty k pronájmu

Zabydlete se na samotném okraji hlavního města. Na naší mapce se snadno zorientujete a pak už si jen stačí vybrat pronájem bytu v Praze 8 – Čimicích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Čimice

Čeká Vás nyní déletrvající studijní či třeba pracovní pobyt v hlavním městě České republiky a sháníte si dopředu místo, kde budete bydlet po celou dobu? Na Flatio si vyberte z nejnovějších pronájmů bytů v Praze 8 – Čimicích a mějte jistotu místa, kde složíte pravidelně hlavu nebo si ráno dáte dobrou domácí kávu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 8 – Čimice

Realitní kanceláře Vám sice seženou mnohdy pěkné bydlení, ale také si za zprostředkování vezmou velmi vysoké provize. Nenechte se obrat o své úspory a radši mrkněte na web Flatio, kde je široká nabídka střednědobých pronájmů bytů v Praze 8 – Čimicích, které si můžete rezervovat na 4 týdny, půl roku nebo třeba i plných 12 měsíců svého plánovaného pobytu v hlavním městě České republiky.