Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Dolní Chabry

Pronájem bytu Praha 8 – Dolní Chabry

Rádi rybaříte nebo jen máte v oblibě přírodu? Směřují již brzy Vaše cesty do hlavního města České republiky? Mrkněte na nabídky pronájmů bytů v Praze 8 – Dolních Chabrách a vyberte si bydlení na měsíc nebo celý rok.

Vyberte si z 541 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Dolní Chabry: byty k pronájmu

Chcete mít výhled na vodní nádrž nebo toužíte po bydlení, které bude mít blízko k MHD? Vyberte si na mapce pronájem bytu v Praze 8 – Dolních Chabrách.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Dolní Chabry

Bydlete ve čtvrti, kde je hned několik vodních nádrží a rybníků. Volte si na Flatio z nejnovějších bytů k pronájmů v Praze 8 – Dolních Chabrách.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Sháníte pronájem bydlení bez realitky či kauce v Praha 8 – Dolní Chabry

Řekněte stop utrácení za vysoké provize pro realitní kanceláře, volte pro hledání bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců start-up Flatio a jeho střednědobé pronájmy. Jak si můžete zajistit ideální bydlení podle svých představ? Vyberte si pronájem bytu v Praze 8 – Dolních Chabrách bez realitky. U nás se platí pouze 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek, který pro Vás vypočítáme podle délky plánovaného pobytu.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!