Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Ďáblice Vyberte

Pronájem bytu Praha 8 – Ďáblice

Rádi šplháte na vrcholy a mysleli jste si, že v hlavním městě tuto zálibu nebudete moci využít? Opak je pravdou, vyberte si pronájem bytu v Praze 8 – Ďáblicích a mějte přírodní památku Ládví (359 m n. m.) kousek od domu.

Vyberte si z 525 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Ďáblice: byty k pronájmu

V mapce od Flatio si přehledně najdete všechny aktuálně dostupné pronájmy bytů v Praze 8 – Ďáblicích i se základními informacemi o nabídce.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Ďáblice

Vložte své našetřené peníze do smysluplných věcí a neutrácejte je za předražené hotely či penziony, kterých je v hlavním městě ČR plno. Mrkněte se na virtuální prohlídky nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 8 – Ďáblicích a vyberte si své bydlení na pár týdnů nebo i měsíců podle vybavení nebo třeba i umístění ve čtvrti.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bez realitky či kauce v Praha 8 – Ďáblice?

Rádi byste se ubytovali při svém blížícím se pobytu v hlavním městě České republiky v lokalitě, která má na svém území hvězdárnu? Mrkněte se na nabídku střednědobých pronájmů v Praze 8 – Ďáblicích bez realitky a ušetřete své peníze na vysokých provizí, které by šly do kapsy makléři. Na Flatio platíte jen 500 Kč za rezervaci a pak už pouze servisní poplatek podle délky Vašeho pobytu.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Pronájmy bytů v dalších lokalitách