Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Bohnice

Pronájem bytu Praha 8 – Bohnice

Na severním okraji hlavního města České republiky se rozkládá na pravém břehu Vltavy městská část Bohnice. Chcete zde bydlet? Mrkněte na Flatio a vyberte si pronájem bytu v Praze 8 – Bohnicích.

Vyberte si z 541 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Bohnice: byty k pronájmu

S mapkou od Flatio už se mezi pronájmy bytů v Praze 8 – Bohnicích neztratíte. Je přehledná a obsahuje základní informace o nabídkách.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Bohnice

S oblibou se vrháte do všeho nového, co Vám život nachystá? Pokud Vás nyní cesty vedou do hlavního města České republiky, vyberte si na Flatio mezi nejnovějšími pronájmy bytů v Praze 8 – Bohnicích. Všechny nabídky mají zajištěno kompletní vybavení, Vy tak po příjezdu nemusíte nic dalšího shánět.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Potřebujete pronájem bytu bez realitky a kauce v Praha 8 – Bohnice?

Proč byste se měli spoléhat při shánění bydlení v hlavním městě ČR na pár týdnů nebo i měsíců na realitní kanceláře. Obraťte se na Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 8 – Bohnicích. Výběr je u nás velmi jednoduchý – stačím omrknout přiložené virtuální prohlídky, zvolit si ideální bydlení a pak si požádat o jeho rezervaci. Do 24 hodin pak máte od pronajímatele zprávu s potvrzením.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.
  4. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!