Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Karlín Vyberte

Pronájem bytu Praha 8 – Karlín

Ubytujte se v pražské čtvrti, která nese své jméno po Karolíně Augustě, manželce císaře Františka I. Na Flatio mrkněte na nabídky pronájmů v Praze 8 – Karlíně a vyberte si ideální bydlení na měsíc nebo i celý rok.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Karlín: byty k pronájmu

Zajistěte si bydlení blízko metra nebo třeba oblíbené kavárny. Vyberte si na mapce Flatio ideální pronájem bytu v Praze 8 – Karlín.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Karlín

Zvolte si na webu Flatio na měsíc nebo i celý rok z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 8 – Karlíně ideální bydlení pro celý svůj studijní, pracovní nebo i výletní pobyt, které bude podle Vašich představ. Už nemusíte řešit drahé hotely nebo rušné univerzitní koleje, protože s Flatio se ubytujete v domácím prostředí.

32 000  / 30 dní
1 067  / den
Včetně všech služeb
od  25 286  / 30 dní
od  843  / den
Včetně všech služeb
od  61 750  / 30 dní
od  2 058  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 8 – Karlín

Krásné bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců si vyberete snadno na Flatio i bez potřeby využít služby realitní kanceláře s vysokými provizemi. U nás na webu si omrkněte virtuální prohlídky všech nabídek pronájmů bytů v Praze 8 – Karlíně bez realitky a zvolte si snadno místo i lokalitu, ve které chcete pobývat po celou dobu svého blížícího se pobytu v hlavním městě České republiky.