Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Nové Město

Pronájem bytu Praha 8 – Nové Město

Vydáváte se již brzy na pracovní nebo třeba i studijní pobyt do hlavního města České republiky? Vyberte si bydlení, kde máte dostupné všechny tři linky metra a volte pronájem bytu v Praze 8 – Novém Městě.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 8 – Nové Město: byty k pronájmu

Sháníte si v ČR bydlení na pár týdnů nebo i měsíců a chcete to mít kousek na nádraží? Mrkněte do mapky a vyberte si pronájem bytu v Praze 8 – Novém Městě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 8 – Nové Město

Nevyhazujte peníze oknem za předražené hotely nebo penziony v hlavním městě České republiky, obraťte se na start-up Flatio a mrkněte na jeho nabídku nejnovějších pronájmů v Praze 8 – Novém Městě. U nás platíte jen za úspěšnou rezervaci a servisní poplatek, který se vypočítá podle doby Vašeho pobytu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 8 – Nové Město

Shánění bydlení v hlavním městě České republiky na pár týdnů nebo i měsíců přes realitní kanceláře není jediné možné řešení. Mrkněte se na nabídky střednědobých pronájmů bytů v Praze 8 – Novém Městě bez realitky a vyberte si pro sebe ideální bydlení třeba i na celou dobu svého pobytu. S námi ušetříte peníze i čas – do 24 hodin od podání žádosti o rezervaci máte potvrzení a platíte jen servisní poplatek a 500 Kč za rezervaci.