Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobý pronájem bytů na měsíc v Brně

Vyberte si typ bydlení:

Čeká Vás cesta do Brna na měsíc? Pokud dáváte přednost vlastnímu soukromí, dejte raději přednost krátkodobému pronájmu bytu na Flatio před ubytováním v hotelu. Na webu najdete nabídku garsonek i vícepokojových bytů.

Byt k pronájmu - Brno-Střed - Štýřice, 2+kk Dvoupodlažní apartmán s dřevěnými trámy, moderním zařízením, Wi-Fi zdarma a výhledem na Červený kopec a Brněnské výstaviště. Má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a koupelnu se sprchou. K dispozici je TV a bezpečnostní schránka. Měsíční nájemné je včetně poplatků.
Nabízíme k pronájmu velmi prostorný byt o dispozici 4+kk a rozloze 115m2, který se nachází v žádané lokalitě Brna v těsné blízkosti Náměstí Svobody. Byt se skládá ze vstupní předsíně, na kterou volně navazuje obývací pokoj s rozkládací sedačkou a kuchyňským koutem, který je plně vybaven spotřebiči i nádobím, a jídelním stolem se židlemi. Byt disponuje třemi samostatnými ložnicemi, jedna z nich má…
Nenechte si ujít možnost ubytování v novém velkém bytě plném světla o dispozici 3+1 s balkonem a rozlohou 127 m2. Byt se nachází ve 4. patře unikátní a nedávno renovované historické budovy nacházející se na ulici Biskupská v samém srdci města. Toto ubytování Vám poskytne vše, co budete potřebovat během svého pobytu v Brně. Blízko je to na Zelný Trh, Náměstí Svobody i Hlavní nádraží. Katedrála…
Tento apartmán se pyšní zejména obrovskou terasou s posezením a báječným výhledem na katedrálu Petrov. Apartmán je velmi originálně zařízen, jedná se o exkluzivní půdní prostor, který je rozdělen do čtyř zón. V apartmánu mohou být velmi komfortně ubytovány dvě osoby na delší pobyt, ale prostor je uzpůsoben pobytu až 8 osob (takové vytížení doporučujeme spíše při kratších pobytech). Hlavní…

Levný pronájem bytu na měsíc v Brně?

Vyberte si ideální pronájem pomocí virtuální prohlídky, fotografií nebo popisků a požádejte o rezervaci. Počkejte na její schválení, uzavřete smlouvu a můžete se stěhovat. Navíc neplatíte žádnou kauci, pouze 500 Kč + servisní poplatek za úspěšnou rezervaci a nájem.

Potřebujete pronájem v Brně na 14 dní nebo déle než na měsíc?

Vycestujte na 14 dní až jeden rok do Brna za zábavou, školou nebo třeba prací. Bydlení si na celou dobu Vašeho pobytu seženete snadno na Flatio. Všechny byty jsou navíc kompletně zařízené, což Vám usnadní práci se sháněním nejnutnějšího vybavení.

Jak to celé funguje?

Stačí si jen vybrat svou oblíbenou nabídku, podat žádost o rezervaci a počkat na rozhodnutí pronajímatele (až 24 hodin)! Po přijetí budete moci dokončit smluvní proces včetně podpisu smlouvy o pronájmu - vše online z pohodlí Vašeho domova!

Zobrazit více