Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobý pronájem bytů na měsíc v Brně

Vyberte si typ bydlení:

Čeká Vás cesta do Brna na měsíc? Pokud dáváte přednost vlastnímu soukromí, dejte raději přednost krátkodobému pronájmu bytu na Flatio před ubytováním v hotelu. Na webu najdete nabídku garsonek i vícepokojových bytů.

Apartmán se nachází v samém srdci Brna, přímo v centru Brna poblíž Náměstí Svobody na ulici Kobližná. Apartmán je prostorný a je plně vybaven. Přestože je byt přímo v centru města, je tichý a klidný. Byt má prostornou samostatnou ložnici s manželskou postelí a pohovkou a obývací pokoj s kuchyní. V obývacím pokoji je velká a pohodlná pohovka. Při vstupu do budovy je recepce, kterou můžete využívat…
Luxusní moderní apartmán v širším centru Brna. Tiché prostředí, vlastní parkovací místo ve dvoře, plně zařízený podkrovní apartmán, jehož součástí je vestavěná privátní sauna pro 3 osoby. Najdete zde vše potřebné pro ničím nerušený pobyt. Maximální kapacita 2 osoby. Využijte ke svému pobytu 70m2 zcela nového a moderního apartmánu v centru Brna, jehož součástí je možnost parkování ve dvoře.…
Byt se nachází v samém srdci Brna, u náměstí Svobody, na ulici Kobližná. Byt je prostorný a plně vybavený (kuchyně, manželská postel, rozkládací pohovky, skříň, TV, pračka, ...). Byt je dispozičně 1kk o velikosti 55 m2. V okolí domu je veškerá vybavenost. V domě funguje také recepce, která je k dispozici ve všední dny.

Levný pronájem bytu na měsíc v Brně?

Vyberte si ideální pronájem pomocí virtuální prohlídky, fotografií nebo popisků a požádejte o rezervaci. Počkejte na její schválení, uzavřete smlouvu a můžete se stěhovat. Navíc neplatíte žádnou kauci, pouze 500 Kč + servisní poplatek za úspěšnou rezervaci a nájem.

Potřebujete pronájem v Brně na 14 dní nebo déle než na měsíc?

Vycestujte na 14 dní až jeden rok do Brna za zábavou, školou nebo třeba prací. Bydlení si na celou dobu Vašeho pobytu seženete snadno na Flatio. Všechny byty jsou navíc kompletně zařízené, což Vám usnadní práci se sháněním nejnutnějšího vybavení.

Jak to celé funguje?

Stačí si jen vybrat svou oblíbenou nabídku, podat žádost o rezervaci a počkat na rozhodnutí pronajímatele (až 24 hodin)! Po přijetí budete moci dokončit smluvní proces včetně podpisu smlouvy o pronájmu - vše online z pohodlí Vašeho domova!

Zobrazit více