Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
The Brockwell Park Escape - Bright 2BDR Flat with
3 osoby
2 ložnice
2 koupelny
63 m2
Wi-Fi
Vybavený
107 193  / 30 dní
včetně služeb a internetu
StayProtection
Stay Benefits

Váš pobyt v této nemovitosti bude krytý naším balíčkem StayProtection, který zahrnuje také Stay Benefits pro všechny rezervace kratší 180 dní! Více informací

Byt k pronájmu - Londýn

translation

Popisek je zobrazen v původním jazyce.

Přeložit

Popisek byl přeložen automaticky.

Zobrazit v původním jazyce

*Corona Virus Update: All touched surfaces thoroughly cleaned and sanitised before arrival. Extra ventilation between guests. Staff wear gloves for cleaning.*This idyllic and trendy flat is located just south of Brockwell Park in South-East London. Just south of Herne Hill station, you'll be enjoying a private, beautifully-decorated flat outside the city centre - while getting fantastic access to the centre of the city via overground lines. The apartment is currently for sale so there could be viewings during your stay. We provide a tidying service at 10am for all guests free of charge to keep the apartment in perfect condition.

This one-bed has been fantastically renovated with a modern, but artistic style, evocative of a young professional working and living in the city. The kitchen and dining area have been refurbished and decorated with stylish amenities, including everything you need to make a home meal, or host some evening drinks. The master bedroom features a well-sized double bed, resplendent with luscious throws, and quaint decor pieces - as well as an ensuite bathroom with both showering facilities for added convenience. The hallways and other areas of the house have been redesigned with equal care to ensure that every inch of the home evokes the same inviting, but trendy style. As it's a flat, you'll have charming views of the surrounding area, as well as a small study area should you wish to get any work done during your stay, or simply journal your daily outings in the city. There's a settee in the living room area, and a TV for you to watch your favourite shows on after a day out, and the home is particularly private, meaning you'll be enjoying true solitude throughout your stay.

You’ll have access to the home at all times. Because the home comes with a key box, you’ll be able to check in any time after 3pm, but please be mindful of noise after 9pm.

Please reach out through this listing if you have any questions, as I am always on call and available to my guests if needed.

Situated in the heart of South-East London, just a short walk away from the residental and charming area of Dulwich, you'll be surrounded by trendy pubs, cool bars, and a variety of restaurants serving everything from New York Pizza to Carribbean food. You'll also be surrounded by greenery during your stay, as Herne Hill is only a short walk away, as is Brockwell Park, and Dulwich Village. You'll have access to central either via Herne Hill Station or North Dulwich, giving you access to the centre of the city in less than thirty minutes.

With the National train line so close by, you can get fast, overground access to the city centre in less than thirty minutes. You’ll also be able to use Uber to get around if you so wish, but this can take a little longer.

The home can be a little tricky to find but the check-in guide has a detailed explanation of how to find it. There’s also a phone number to call at any time if you need help locating it. Please note the 10am tidy is an essential part of staying in this apartment. If you’re looking to get up bright and early to make the most of the city, you will find this apartment and tidy; perfect for your stay. We’ll always let you know when a viewing from the estate agent is taking place. Typically viewings last around 10 minutes. There are no viewings on Saturdays after 4pm or on Sundays, so your relaxing time won't be interrupted. The tidy is free of charge, and what’s more, if there’s a viewing during your stay that leads to an offer, we will refund you the full cost of one night as a thank you! This home is located right in the middle of the city, so it’s perfect if you want to enjoy the lively city centre. This home requires guests to use stairs to access it and may not be suitable for wheelchair users or those with limited mobility. It’s worth noting that this home is located on the lower ground floor, so you might find some rooms darker than expected (perfect if you like darkness when sleeping, though!). Travel cots can be provided upon request but guests will have to bring their own linens.

Please, no parties or smoking. Please be respectful of the neighbours and keep noise to a minimum after 9pm. If these rules are violated we will charge guests to cover the security call out fee and any additional expenses to cover their misbehaviour. By staying in this home you are agreeing to the tidying service, and accommodating viewings as requested. This home is cosy, captivating and a pleasure to stay in. We know you will love the design and the way we look after this home and our guests.

*Aktualizace viru Corona: Všechny povrchy, kterých se dotýkáte, jsou před příjezdem důkladně vyčištěny a vydezinfikovány. Dodatečné větrání mezi hosty. Personál nosí při úklidu rukavice.*Tento idylický a módní byt se nachází jižně od Brockwell Parku v jihovýchodní části Londýna. Jižně od stanice Herne Hill si budete užívat soukromý, krásně zařízený byt mimo centrum města - a zároveň budete mít fantastickou dostupnost do centra města prostřednictvím linek nadzemní dráhy. Byt je v současné době na prodej, takže je možné, že během vašeho pobytu proběhnou prohlídky. Všem hostům poskytujeme zdarma úklid v 10 hodin dopoledne, aby byl byt v perfektním stavu.

Tato garsonka byla fantasticky zrekonstruována v moderním, ale uměleckém stylu, který evokuje mladého profesionála pracujícího a žijícího ve městě. Kuchyň a jídelní kout byly zrekonstruovány a zařízeny stylovým vybavením, včetně všeho, co potřebujete k přípravě domácího jídla nebo k pořádání večerních drinků. Hlavní ložnice je vybavena dobře dimenzovanou manželskou postelí, která se pyšní svůdnými přehozy a svéráznými dekorativními kousky - a také vlastní koupelnou s oběma sprchovými kouty pro větší pohodlí. Stejně pečlivě byly přepracovány i chodby a další prostory domu, aby každý centimetr domu evokoval stejný příjemný, ale zároveň módní styl. Jelikož se jedná o byt, budete mít k dispozici okouzlující výhled na okolí a také malou studovnu, pokud byste si během pobytu přáli udělat nějakou práci nebo si jednoduše vést deník o každodenních výletech po městě. V obývacím pokoji je sedací souprava a televize, na které můžete sledovat své oblíbené pořady po celodenním výletě, a dům je obzvláště soukromý, což znamená, že si budete užívat opravdové samoty po celou dobu pobytu.

Do domu budete mít neustále přístup. Protože je dům vybaven schránkou na klíče, budete se moci ubytovat kdykoli po 15. hodině, ale po 21. hodině si prosím dejte pozor na hluk.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte prostřednictvím této nabídky, protože jsem vždy na telefonu a v případě potřeby jsem svým hostům k dispozici.

Nachází se v srdci jihovýchodního Londýna, jen kousek od rezidenční a okouzlující čtvrti Dulwich, a budete obklopeni módními hospůdkami, cool bary a různými restauracemi, kde se podává vše od newyorské pizzy až po karibskou kuchyni. Během pobytu budete také obklopeni zelení, protože Herne Hill je vzdálen jen kousek pěšky, stejně jako Brockwell Park a Dulwich Village. Do centra se dostanete buď přes stanici Herne Hill, nebo přes stanici North Dulwich, takže se do centra města dostanete za méně než třicet minut.

Díky blízké železniční trati National Train se do centra města dostanete rychle a nadzemní dopravou za méně než třicet minut. Pokud si to budete přát, můžete k dopravě využít také službu Uber, která však může trvat o něco déle.

Domov může být trochu složitější najít, ale v průvodci při přihlášení je podrobně vysvětleno, jak ho najít. Je zde také uvedeno telefonní číslo, na které můžete kdykoli zavolat, pokud budete potřebovat pomoc s jeho nalezením. Vezměte prosím na vědomí, že úklid 10am je nezbytnou součástí pobytu v tomto apartmánu. Pokud chcete vstávat brzy ráno, abyste si co nejlépe prohlédli město, bude pro vás tento apartmán i uklizený; ideální pro váš pobyt. Vždy vám dáme vědět, kdy se koná prohlídka od realitní kanceláře. Obvykle prohlídky trvají přibližně 10 minut. V sobotu po 16. hodině a v neděli se prohlídky nekonají, takže váš odpočinek nebude přerušen. Úklid je zdarma, a co víc, pokud se během vašeho pobytu uskuteční prohlídka, která povede k nabídce, jako poděkování vám vrátíme plnou cenu jedné noci! Tento dům se nachází přímo uprostřed města, takže je ideální, pokud si chcete užít živé centrum města. Tento dům vyžaduje, aby hosté k přístupu do něj používali schody, a nemusí být vhodný pro vozíčkáře nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Stojí za zmínku, že tento dům se nachází ve sníženém přízemí, takže některé pokoje mohou být tmavší, než jste očekávali (ideální, pokud máte rádi tmu při spaní!). Na vyžádání lze poskytnout cestovní postýlky, ale hosté si musí přivézt vlastní ložní prádlo.

Prosíme, žádné večírky ani kouření. Buďte prosím ohleduplní k sousedům a po 21. hodině omezte hluk na minimum. V případě porušení těchto pravidel budeme hostům účtovat poplatek za přivolání ostrahy a případné další náklady na jejich nevhodné chování. Pobytem v tomto domě souhlasíte s úklidem a s přizpůsobením se prohlídkám podle požadavků. Tento dům je útulný, podmanivý a je radost v něm pobývat. Víme, že se vám bude líbit design a způsob, jakým se o tento dům a naše hosty staráme.

Zobrazit více
Rychlost internetu pro vzdálenou práci nebo zábavu

Stahování

N/A Mbps

Nahrávání

N/A Mbps

Pronajímatel zatím nevyplnil rychlost internetového připojení. Požádejte o tuto informaci.

Vybavení
Základní nábytek
Rozkládací pohovka
Pohovka
Židle
Stůl
Konferenční stolek
Psací stůl
Šatní skříň
Komoda
Šatní skříň
Skříňka
Zrcadlo
Pro co nejpohodlnější pobyt
Matrace
Povlečení
Ručníky
Pánve, hrnce
Nádobí
Příbory
Sklenice
Houbička
Žehlící prkno
Sušák na prádlo
Smeták
Mop
Kbelík
Elektronická zařízení
Klimatizace
Mobilní klimatizace
Apple TV
Chromecast
TV
Projektor
Žehlička
Fén
Pračka
Sušička
Mrazák
Lednice
Mikrovlnná trouba
Trouba
Myčka nádobí
Kávovar
Bojler na vodu
Topinkovač
Pomalý hrnec
Elektrický vařič
Plynový vařič
Chladnička na víno
Výrobník ledu
Playstation
Xbox
Nintendo
Jiná herní konzole
Robotický vysavač
Vysavač
Robotická sekačka na trávu
Sekačka na trávu
Tiskárna
Skener
Stavební záležitosti
Balkon
Terasa
Topení
Topení (elektrické)
Něco pro děti
Dětská postýlka
Postel pro dítě
Dětská židlička
Elektronická chůvička
Monitor dechu
Kočárek
Záchodové sedátko
Nočník
Dětská vanička
Přebalovací pult
Stolička
Hračky
Dětské hřiště (venkovní)
Bezpečnostní vybavení
Bezpečnostní zámek
Bezpečnostní vstupní dveře
Detektor kouře
Detektor oxidu uhelnatého
Trezor
Standardní zámek na dveřích
Předplatné (zahrnuto v ceně nájmu)
Kabelová televize
Netflix
HBO MAX
Amazon Prime
Apple TV+
Disney+
Hulu
YouTube TV
Spotify
Úklid
Snídaně
Něco navíc
Krb
Kulečník
Gril
Bazén
Koupací sud
Vířivka
Sauna
Garáž
Přístupnost
Bezbariérový přístup
Výtah
Madlo
Sedátko ve sprše
Židle do sprchy
Schodišťový výtah
Zobrazit více
Pokoje a vybavení
Shower icon
Ložnice 4
Neprůchozí
Shower icon
Ložnice 4
Neprůchozí
Ukázat vybavení
Shower icon
Koupelna 4
Shower icon
Koupelna 4
Kitchen icon
Kuchyně
Kitchen icon
Kuchyně 2
Podmínky pronájmu
Nájem a poplatky Kdy budu co platit?
Nájem za 30 dní
107 193 
Kauce
0 
Služby a internet
v ceně nájmu
Servisní poplatek
Délka pronájmu
Min. délka pronájmu
14 dní
Max. délka pronájmu
neomezeně
Dostupné od
04.07.2025
Pravidla
Kouření povoleno
Zvířata zakázana
Oslavy zakázány
StayProtection pro nájemníky

Vždy, když pronajímáte přes Flatio, se na vás automaticky vztahuje náš balíček StayProtection.

 • Garance nastěhování
  zajišťující, že budete mít vždy kde bydlet, i když vše nepůjde podle plánu
 • Vyvážená nájemní smlouva vhodná pro žádosti o víza
  poskytující stejná práva oběma stranám a zvyšující flexibilitu vašeho pobytu
 • Žádné vratné kauce
  a s nimi spojené finanční zátěže vysokých záloh předem
 • 100% ochrana peněz
  která zaručuje, že vaše transakce jsou vždy bezpečné a bez podvodů
 • Podpora 7 dní v týdnu
  která je tu pro vás po celou dobu vašeho pronájmu
Stay Benefits*

Přirezervaci této nemovitosti do 180 dnů získáte také rozšířenou ochranu v podobě Stay Benefits - jedinečné nabídky zaštítěné společností AXA! Tento balíček zahrnuje:

 • Pojištění odpovědnosti
  poskytující ochranu v případě, že byste omylem způsobili jakoukoli škodu
 • Asistenční služby
  pro jakékoli potenciální problémy během vašeho pobytu, jako je přerušení připojení k internetu, závady v síti (elektřina, plyn, topení), zablokované dveře nebo poruchy domácích spotřebičů

*Upozorňujeme, že tyto mimořádné Stay Benefits nebudou aplikovány na rezervace delší 6 měsíců. U takových dlouhodobějších pobytů tento pronajímatel vyžaduje krytí na základě kauce, která Stay Benefits nahrazuje.

Storno podmínky
Přísné (30 dní)
Rezervaci můžete zrušit zdarma do 30 dní před nastěhováním. Přečtěte si podrobnější storno podmínky.
Ceny jsou konečné. Na Flatio nejsou žádné skryté poplatky. Veškeré služby (elektřina, voda, plyn) včetně Wi-Fi jsou již zahrnuty v nájemném.
Zrušte zdarma. U této nabídky platí Přísné (30 dní) storno podmínky. Přečíst storno podmínky
Garance nastěhování. V případě, že nemovitost není v pořádku, uhradíme náhradní ubytování až na 7 dní. Více informací
Ověřená nájemní smlouva. Prohlédněte si smlouvu online z pohodlí vašeho domova. Zobrazit vzor smlouvy
Dostupnost nabídky
Podívejte se, v jakých termínech je nabídka dostupná
Naposledy aktualizováno před 8 hodinami
O majiteli
Max J.
Na Flatio od prosince 2020
A Londoner through and through, Max has lived in the UK for 13+ years. He's played tourist in his country for years and still spends much of his time exploring the endless sights, destinations, venues and features. If there is anything at all he can help you with during your stay, he's always more than happy to help. His top priority is that you have a comfortable and enjoyable stay.
Více o majiteli
Chcete se na něco zeptat?
Není vám něco jasné nebo potřebujete více informací? Pošlete dotaz majiteli.

Max obvykle na zprávy odpovídá během 13 hodin .

Kde budete bydlet
Projít okolí bytu
Nejčastější dotazy k této nabídce
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

5 důvodů, proč si vybrat tuto nabídku na Flatio
Už žádné osobní prohlídky, stres a zklamání! Celý pronájem vyřešíte okamžitě.
Získáte podporu Flatio po celou dobu vašeho pronájmu.
Celou smlouvu o pronájmu si přečtete ještě před rezervací.
Platba je zcela bezpečná. Můžete platit i kartou nebo Bitcoinem.
Oproti realitním kancelářím ušetříte průměrně 10 000 Kč.
Často kladené dotazy
Co se stane po rezervaci bydlení?

Po odeslání žádosti o rezervaci dostane pronajímatel zprávu, že máte o bydlení zájem. Od tohoto okamžiku má 24 hodin na to, aby vaši žádost buď schválil, nebo zamítl.

Pronajímatelé bytu se zajímají především o profil zájemce. Proto nezapomeňte do svého profilu doplnit všechny potřebné informace, přidat profilovou fotografii, nebo dokonce natočit o sobě i nějaké video. Tím se stanete pro pronajímatele bytu atraktivnější a s větší pravděpodobností Vaši rezervaci schválí.

Jaké je standardní vybavení bytu?
Všechny byty inzerované na Flatio musí splňovat určitý standard. Od pronajímatelů požadujeme kompletní vybavení ve všech bytech včetně nádobí nebo internetového připojení.
Co je to střednědobý pronájem?
Střednědobé pronájmy trvají zpravidla 1 až 12 měsíců. Většina majitelů pronajímá dlouhodobě nebo jen na pár dní. Sehnat střednědobý pronájem bez Flatio tak většinou není jednoduché.
Můžu si přečíst smlouvu o pronájmu před rezervací bydlení?

Na smlouvu o pronájmu se můžete podívat předem a online u každé nabídky. Po jejím podpisu ji najdete v aplikaci Mé bydlení.

Při sjednání pronájmu přes Flatio se nemusíte bát, že by pro vás byla smlouva nevýhodná. Naše smlouvy jsou sepsány tak, abyste mohli bydlet v klidu bez jakýchkoli starostí. Jedná se o smlouvy jednotné, které používají všichni pronajímatelé na Flatio.

Mohu si vybrané bydlení prohlédnout osobně před podpisem nájemní smlouvy?

Vašeho času si vážíme. Proto jsme na naši platformu přidali možnost virtuální prohlídky, abyste si mohli některé pronájmy na Flatio prohlédnout z pohodlí domova.

Pokud pro vámi vybrané ubytování není virtuální prohlídka k dispozici, můžete se obrátit na pronajímatele a požádat jej, zda by vám umožnil osobní prohlídku nájemní jednotky.

V případě, že se nastěhujete, a pronajaté bydlení neodpovídá informacím na platformě Flatio, dejte nám vědět co nejdříve!

Pokud jsou splněny podmínky odstoupení od smlouvy a pronajímatel nemůže problém ihned napravit, máte možnost odstoupit od nájemní smlouvy a získat plnou refundaci. Aktivně vám také pomůžeme najít alternativní bydlení a budeme vám nápomocní, dokud se vše nevyřeší.

Podmínky a všechny podrobnosti o naší Garanci nastěhování si můžete přečíst v tomto článku naší Nápovědy.

Jaké platební metody mohu použít?
Na Flatio si můžete vybrat způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje. Je možné platit pomocí karty, přes platební bránu i bankovním převodem. Jednoduše si zvolíte, co je pro vás nejpohodlnější!
Jak zruším svou rezervaci?

Způsob, jakým lze rezervaci zrušit, se různí dle stavu, ve kterém se nachází.

Čeká vaše žádost o rezervaci stále na schválení pronajímatelem? Pak ji můžete jednoduše zrušit přímo ze své aplikace Mé bydlení!

Pokud již pronajímatel vaši žádost o rezervaci schválil, a vy už o ni nemáte zájem, můžete ji stále zrušit před podpisem smlouvy o pronájmu. Prosíme, využívejte tuto možnost pouze v nutných případech. Jakmile totiž pronajímatel schválí rezervaci, přestaneme jeho nabídku inzerovat. Může se tedy stát, že ztratí šanci najít si jiného nájemníka.

Máte schválenou rezervaci a zároveň také platnou smlouvu? Aby mohla být vaše rezervace zrušena, je nutné kontaktovat Flatio zákaznickou podporu co nejdříve. Konkrétní čas a výše storno poplatku se řídí podle storno podmínek konkrétní nabídky.

Další nabídky, které by se vám mohly líbit
89 279  / 30 dní
2 976  / den
Včetně všech služeb
120 337  / 30 dní
4 011  / den
Včetně všech služeb
Pokračovat