Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytů pro účastníky programu Erasmus v Ostravě

Vyberte si typ bydlení:

Čeká Vás měsíční nebo třeba i půlroční pobyt v Ostravě v rámci programu Erasmus? Pokud nechcete bydlet na koleji, tak pro Vás máme skvělé řešení – pronájem garsonky nebo i vícepokojového bytu na Flatio. Vyberte si na našich stránkách z nabízených bytů a požádejte o rezervaci. Pak jen počkáte maximálně 24 hodin na potvrzení od pronajímatele a máte bydlení na zvolenou dobu v kapse.

Dobrý den, Vítejte v mém bytě v centru Ostravy. Jedna se o dispozici 1+kk. Byt je plně vybaven pro co nejpříjemnější pobyt. Okna jsou do dvora či-li je byt tichý a nerušený provozem. Koncem roku 2018 prošel kompletní rekonstrukcí, jsou zde nové podlahy, omítky, obklady, rozvody elektřiny. Teplotní komfort v zimních měsících je zajištěn podlahovým vytápěním. Veškeré vybavení v bytě je nové. Budu…

Bez kauce a realitky do plně zařízeného bytu

Pokud se chystáte do Ostravy v rámci programu Erasmus, tak při výběru vhodného pronájmu bytu určitě oceníte virtuální prohlídky bytů, podrobné popisy nebo bohatou fotogalerii. To vše Vám usnadní výběr ideálního ubytování, který zvládnete odkudkoli na světě. Navíc se můžete těšit ze 3 dalších výhod Flatio:

  • Žádná kauce
  • Žádné vysoké provize jako u realitky
  • Kompletně vybavené byty
  • Zaplatíte pouze nájem, servisní poplatek a 500 Kč za zprostředkování pronájmu. A to je naprosto vše!

    Zobrazit více