Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Střednědobé pronájmy bytů v Berlíně

Vyberte si typ bydlení:


Byt k pronájmu - Berlín
26 637  měsíčně
Světlý jednopokojový byt s balkónem najdete v berlínské čtvrti Steglitz v klidné boční ulici. Nedaleko něj se rozléhají dvě velké zahrádkářské kolonie Sonnenbad a Samoa, na které navazuje park Insulaner. Na kraji parku stojí Wilhelm-Foerster-Sternwarte, hvězdárna a planetárium. V létě jistě využijete venkovního koupaliště Sommerbad am Insulaner s tobogánem nebo minigolfového hřiště. Za 10 minut…
Byt k pronájmu - Berlín
29 681  měsíčně
Pretty, modern single apartment with a small balcony to the quiet back. Kitchen fully equipped, washer dryer, smart TV and WiFi router, sofa bed (additional full sleeping space), dining area for two. The comfortable fold-away bed disappears in the morning when folded up in a modern sideboard. You can easily reach the apartment via an elevator to the 4th floor (5th floor). Despite its very…

Přivádí Vás do Berlína na pár měsíců práce či studium?

Hledáte komfortní ubytování, za které nebudete platit zbytečné poplatky? Pak jste na našich webových stránkách správně. Nabízíme střednědobý pronájem bytů na 1–6 měsíců, z nichž většina se nachází přímo v srdci tohoto německého města. Vybírat můžete byty s různými dispozicemi v městských obvodech Berlin-Mitte či Friedrichshain-Kreuzberg a dalších přilehlých částech.

Jaké jsou výhody našich bytů?

Všechny byty na Flatio jsou plně vybavené nábytkem i základním spotřebiči, nechybí ani připojení k internetu. Zkrátka jsou připraveny k okamžitému nastěhování. A díky jejich lokalitě budete mít celý Berlín jako na dlani.

Proč si pronajmout bydlení přes Flatio?

Svůj nový domov si jednoduše rezervujete online. Poplatek za rezervaci je pouhých 500 Kč. Pronajímatelé navíc nepožadují po nájemnících žádnou kauci. Se svým budoucím bydlením se můžete předem seznámit prostřednictvím fotografií a detailních popisů. U vybraných bytů nabízíme možnost si je projít pomocí virtuální prohlídky. Po odeslání žádosti o rezervaci budete nejpozději do 24 hodin vědět, zda ji pronajímatel schválil. Využijte služeb Flatio a bydlete bez starostí!

Zobrazit více